Goodyear LT265/65R17 120/117Q 10PR EVR OWL Wrangler DuraTrac RT (Yaz) (2024)
Marka
Stok Kodu
L26-587660-D24
Garanti
24 Ay
*2.160,80 TL den başlayan taksitlerle!
Yakıt Verimi: -- Islak Zeminde Tutuş: -- Ses Seviyesi: -- Mevsim: Yaz
Türkiye’nin Lastik Sitesi
2 Yıl Garantili Lastikler
Hızlı ve Güvenilir Kargo
Vade Farksız Taksit
  • Stok Kodu: L26-587660-D24
  • Ebat: LT265/65R17 120/117Q 10PR EVR OWL
  • Mevsim: Yaz
  • Taban Genişliği: 265 mm
  • Yanak Kesit Oranı: 65
  • Jant Çapı: 17 inch
  • Yük Endeksi: 120/117
  • Hız Endeksi: Q
  • Run Flat: Hayır
  • Marka: Goodyear
  • Desen: Wrangler DuraTrac RT
  • Araç Tipi: Binek/SUV
  • Kullanım Tipi: Rugged Train (R/T)
  • Ean: 4038526346094
  • Mpn: 587660
  • Yakıt Verimliliği: -
  • Islak Zemin Yol Tutuş: -
  • Dış Ses: -
  • Toplam Çapı: 776.3 mm
  • Çevre Boyutu: 2437.58 mm